Hesabından Kapsanya

Sık kullanmadığınız bir banka hesabınızı düşünün. Bir ara maaş, burs, kira gibi bir sebeple açtırmışsınız ve sadece bu sebeple kullanıyorsunuz. Veya o dönemki oranı daha iyi diye o bankadan kredi çekmişsiniz ve sadece borcun vadesi geldikçe borcunuzu ödemek için kullanıyorsunuz. Bir kredi kartı falan da almamışsınız. Yalnızca hesap olarak var.

Ya da durun. Hiç kullanmadığınız bir banka hesabı düşünün. Kapatmamışsınız. Öylece duruyor kenarda biryerde.

Sizce kullanmadığınız bir hesabın size bir faydası dokunabilir mi?

Tabi ki olabilir. Kimi bankalar internet şubelerini ya da mobil şubelerini teşvik etmek adına sürekli kampanyalar, çekilişler düzenleyebiliyorlar. Şu tarihler arasında internet şubemize giriş yapan şu kadar kişiye falanca marka telefon, tablet, laptop veriyoruz diyenleri var. Yok ”Benim o işlere karnım tok. Bir lamborghini sevdasına bütün yaz dondurma yedirdiler bana çıkmıyor arkadaş” diyorsanız, çekilişsiz kurasız fırsatlar da var. ”Mobil şubeye girip kampanya kodu alan herkese filan şirketten %şu kadar indirim” de diyorlar kimi zaman.

Ya da diyelim bir miktar kredi çekmişsiniz. Yahut hesapta bir miktar birikiminiz var. Lütfen bankanızın sizi hangi tür bankacılık müşterisi olarak tanımladığını öğrenin. Birçok banka çekilen kredinin ya da hesaptaki paranızın miktarına göre değişen bir müşteri sınıflaması yapmış durumda. Konut fiyatlarının geldiği noktayı düşününce konut kredisi çeken Kapsanya kullanıcılarına şiddetle bankalarının böyle bir sınıflamasının olup olmadığını öğrenmelerini tavsiye ediyoruz. Zira çok iyi fırsatlar bulunabiliyor bu tür müşteriler için.

“Yahu arkadaş hem kullanmadığın hesap demişsin hem de kampanya fırsat falan demişsin. Kullanmadığım hesabın neyi var neyi yok diye kim bakıp uğraşacak şimdi” diyorsanız, tam bu noktada Kapsanya’yı tekrar hatırlatmak istiyoruz. Sizin için, sizin sahip olduğunuz ayrıcalıkları takip ederek size sunmak tam da bizim üzerimize vazife edindiğimiz şey.

Nasıl kolay takip edebilirsiniz?

Uygulamamız ya da websitemiz üzerinden profilinize takip etmek istediğiniz kart dışındaki bankacılık ürünlerinizi de lütfen ekleyin. Biz de ayrıcalıklarınızı ücretsiz olarak size hatırlatmaya devam edelim. Profil oluştururken banka kelimesini görünce şirketimizin güvenliği ile ilgili haklı kaygıları olanlar aramızda varsa onlar için: ”Herhangi bir hesap bilginizi sizden istemediğimiz için bu konuda bankanızdan bile daha güvenilir bir kurum olabiliriz” diyor :), bol kazançlar diliyoruz efendim.