Kapsanya ile tüm ayrıcalıkların bir çatıda!

Banka hesabının, kredi kartının, gsm hattının, kullandığın havayolu şirketinin, internet hattının, ev telefonunun, iş telefonunun, seyrettiğin uydu yayın firmasının, hatta kredi kartının kullandığı ödeme sisteminin bile sana sunduğu bir sürü ayrıcalık olduğunu biliyor muydun?

Sayısı binleri bulan bu fırsatları takip etmek ya da kendine uygun olanı seçmek çok mu zamanını alıyor? Tam “aradığım fırsatı buldum” derken süresinin geçmiş olduğunu mu farkediyorsun? Ya da “ben bunu kullanırım” dediğin bir ayrıcalığını tam da yeri geldiğinde günlük hayatın telaşıyla kullanmayı unuttuğun oluyor mu?

Endişelenme!

Artık tüm ayrıcalıklarını senin için takip edecek, daha iyi bir kullanıcı deneyimi için kategorize edecek, “aman kaçırmayayım” diyebileceğin kampanyalarla ilgili sana bildirimler yollayacak, günlük rutininde unutabileceğini düşündüğü bir ayrıcalığını tam yeri gelince sana hatırlatacak bir mobil uygulamamız var.

Kapsanya!

YALNIZCA SANA ÖZEL VE TAMAMEN ÜCRETSİZ

Kapsanya ile tüm ayrıcalıklarını (alışverişten yeme-içmeye, seyahatten konaklamaya, sağlıklı yaşamdan kültür-sanata, otomobilden e-ticarete kadar) birçok başlık altında kategorize ediyor ve sana en uygun olanı seçebilmen için son derece kullanışlı, yalnızca sana özel ve tamamen ücretsiz bir arayüz sunuyoruz.

KISA VE ANLAŞILIR METİNLER

Kampanyayı sunan firmalarla aynı hukuki kaygıları taşımadığımız için kampanya detaylarında sade ve anlaşılır bir metinle karşılıyoruz seni. Çoğu zaman uzun ancak minicik puntolarla yazılmış orijinal kampanya detay metinlerinin hepsini senin için okuyor ve kısa bir özet geçmeye çalışıyoruz. Daha çok detay istiyorsan da açıklamaların içine yerleştirdiğimiz linkler sayesinde seni orijinal metne kolayca ulaştırıyoruz.

KAPSANYA İLE İLK DEFA HEPSİ BİR ARADA

Onlarca kurum ve ürünün sunduğu tüm ayrıcalıkları bir araya getiren ilk ve tek mobil uygulamayız. Üstelik tüm ayrıcalıklarını bir araya getirerek sana sadece erişim kolaylığı sağlamayı hedeflemiyoruz. İlgilendiğin başlıkta nerede ne ayrıcalığın var bir bakışta görebileceğin ve karşılaştırarak en avantajlısını seçebileceğin ergonomik bir kullanım vadediyor hatta kampanyalarını birleştirerek çok daha kazançlı olan senaryoyu ortaya çıkarabileceğin objektif ve tüketici dostu bir platform sunuyoruz.

İNDİRİMDEN ÇOK DAHA FAZLASI

Sadece süreli indirim kampanyalarını değil profil sayfanda seçtiğin firmaların sunduğu ne varsa (çekilişler, sürprizler, fırsatlar, ayrıcalıklar) hepsini dahil etmeye çalışıyoruz Kapsanya’ya. Kartının asistans hizmetlerinden(ücretsiz çilingir, tesisatçı, yol yardım, çekici vb.), hesabının sunduğu ücretsiz para nakil hizmetine, hava yolu firmanın mil kazandırma programından uydu alıcının fatura avantajlarına kadar yüzlerce ayrıcalığı ve bunların ne şekilde kullanılabileceğini yazan devasa bir kaynak aynı zamanda Kapsanya.

Kapsanya’nın tüm özelliklerinden faydalanmak ve ayrıcalıklarla dolu dünyasıyla tanışmak için yapman gereken tek şey ise Kapsanya uygulamasını indirerek ücretsiz bir üyelik oluşturmak.

Biz seninle tanışmak için sabırsızlanıyoruz.

Sen de artık hazırsan uygulamada seni neler bekliyor baksan ya:)