Kapsanya Nedir? Nasıl Çalışır?

Kim bu Kapsanya?

Hepsi birbirinden özverili, alanında uzman; sizin için sizin yerinize sürekli kampanya, ayrıcalık, fırsat taraması yapan gözü açık bir scout ekibi, size faydalı olacağını düşündüğümüz içerikleri hazırlayan bir editoryal ekip, sitemizin ve uygulamamızın görsellerini oluşturan bir tasarım ekibi, bunların arka planında çalışan birsürü şeyi hazırlayan bir yazılım ekibi ve idari kadrosu ile şimdilik mütevazi ama büyüyen bir proje Kapsanya.

Ne yapar bu Kapsanya?

Kampanya çöplüğüne dönüşmüş birçok benzer uygulamaya inat size özel olanı, takip etmek istediğinizi karşınıza kategorize bir şekilde çıkarır Kapsanya.

Günceldir. Yeni başlayanı görür ekler, biteni kaldırır. İlgi alanınıza, mesleğinize ya da coğrafi konumunuza göre size bildirimler yollar, önerilerde bulunur. Bildirim yaparken sizi sıkmamaya özen gösterir. Bunları da büyük bir şeffaflık içinde hiçbir kurumu diğerinin önüne geçirmeden yapar. Kampanyaların altında yazan upuzuuun ama minicik puntolarla yazılmış yazıları sizin için okur. Buradaki anahtar kısımları size hatırlatır ve daha fazla detay isteyenleri ilgili sayfaya yönlendirir.

Nasıl Çalışır?

Uygulamayı Appstore ya da Play Store’dan ücretsiz olarak indirdikten sonra karşınıza gelen üyelik ekranında sadece e-mail adresinizi girerek ve şifre oluşturarak Kapsanya’yı kullanmaya başlayabilirsiniz. Ardından gelen ekranda ise ayrıcalıklarını keşfetmek, fırsatlarını yakalamak ve kampanyalarını takip etmek istediğiniz ürünleri yalnızca işaretlemeniz yeterlidir.