Gelin Size Kapsanya'yı Anlatalım

Kampanya, Ayrıcalık ve İndirimleri Takip Etmek

Elimizin altında her geçen gün önemi daha da artan bilgisayarlar, akıllı telefonlar ve tabletler var. Artık bilgiye ulaşmak değil, ulaşamıyor olmak bir başarı. Azami seviyede bir internet, mobil ya da bilgisayar kullanıcısı her şeye erişebiliyor; araştırdıkları hakkında bilgi sahibi olabiliyor.

Fakat üyesi ya da müşterisi olduğumuz markaların, kurumların, bankaların vb. bize sağladığı ayrıcalıkları yeterince biliyor muyuz? Size özel ayrıcalıklar, kampanyalar veya fırsatlardan ne kadar haberdarsınız? Kabaca bir gözlem yaptığımızda bunu kestirmek zor değil. Birçoğumuz farkında bile değil. Elinin altındaki kredi kartının, operatörünün hatta kullandığı TV paketinin bile kendisine sunduğu imkanlardan habersiz kullanıcılar çoğunlukta. Aslında bu çok olağan bir durum. Hizmet sahiplerinin herhangi bir ürünü ya da hizmeti sunarken şartları, hakları, indirimleri büyük puntolarla bildirdiğini gören, duyan var mı? Tabi ki çok az kişi inceliyordur. Tüm bunların yanında insanlar bilgi kirliliğine maruz bırakan SMS'ler, e-postalar ve duyurularla resmen mücadele veriyor. Haliyle kullanıcı, gelecek ya da karşısına çıkacak bir bilgilendirmeyi okumadan geçiyor.

Kapsanya ise düzenli kategoriler halinde, ister seçtiğiniz kurumlara ve markalara özel, isterseniz de her şeye şöyle bir göz atabileceğiniz algoritmada tüm kampanyaları, indirimleri eksiksiz ve pratik şekilde size sunar. İndirimli sinema bileti, indirimli ya da ücretsiz hizmetler, indirimli ürünler, özel haklar, telefon çekilişleri ve çok daha fazlası tek bir çatı altında toplanır.

İnsanların Ne Gibi Ayrıcalıkları Var?

Örneğin sırf bir bankanın belirli bir kartını ya da mobil uygulamasını kullandığınız için ücretsiz kuru temizleme fırsatınız olduğunu biliyor muydunuz? Muhtemelen buna çoğu kişi ‘hayır’ der. İçerisinde onlarca imkan barındıran, lüks, donanımlı loungeları ücretsiz kullanma hakkınız olduğunu? Fast track ayrıcalığı, yani hızlı geçiş sistemini size ücretsiz ayrıcalık olarak sunan pek çok banka kuruluşu vardır. Ücretsiz transfer hakkı da yine havaalanı ve uçak kullanan insanlar için en önemli hizmetlerdendir. Yıl içerisinde çok kez akıllı telefon çekilişleri olur, hem de sadece o kurumun üyelerine özel ancak çoğumuzun haberi olmaz. Ücretsiz sinema bileti hakkınızın olabileceği ya da bu fırsatı çok kolay bir şekilde kazanabileceğiniz hiç aklınıza geldi mi? Araç sahiplerinin işine çok yarayacak ücretsiz oto yıkama ayrıcalığı, ücretsiz çekici gibi haklarınızı da unutmamak gerek. Tüm bunların yanında yine cam, tesisat, çilingir ihtiyaçlarınızı da ücretsiz olarak karşılama şansınız var. Size özel tatil indirimleri, seyahat indirimleri, otel indirimleri de olabilir. Bunların her birinin birden fazla ya da bir kurumda olduğunu ve bundan çok daha fazla ayrıcalıklarınız olduğunu da unutmayın.

İndirimler, Süreli Kampanyalar ve Ekstra Hediyeler

Tüm bunlar ve halen devam etmekte olan haklarınızın dışında yine gözden kaçırdığınız çok fazla indirim ve kampanya vardır. Üstelik bunların çıkma aralığı çok daha sıktır. Bir gün, bir hafta, bir ay süren kampanyalar vardır. Dolayısıyla bunları takip etmeniz çok daha zordur.

Üstelik kurumlar bu kampanyaları göstere göstere duyurmaz, web sitelerini takip etmeniz ya da tesadüfen sosyal medyada denk gelmeniz gerekmektedir. Bazı ücretsiz ürünler, indirimler, hediyeler üstelik sınırlı sayıda kişilere (örn. ilk 5000 kişiye) verilir. Şanslı kişi siz olamaz mıydınız? Peki, %50 indirime sahip bir market, teknoloji, kitap mağazası ya da kültür & sanat etkinliklerini kaçırdıysanız? Kapsanya'nın en büyük misyonu ise burada başlıyor. Akıllı telefonunuzu açık tuttuğunuz ve uygulamayı silmediğiniz sürece hiçbirini dert etmenize gerek yok. :)

Yeni çıkan bir kampanya, alanında yetkin içerik uzmanlarımızın anlık takipleri, yormayan tasarımları ve pratik, uzun uzun yazılmamış maddelerle anında sizlere ulaştırılıyor. Üstelik birçoğu anlık bildirim olarak ekranınızda da beliriyor.

Her Şey Bir Yana, Kapsanya'nın Farkı Nedir?

Kapsanya size şart sunmaz, özel ve gizli bilgilerinizi istemez, kart bilgilerinizi istemez, kimlik bilgilerinizi istemez, ücret istemez. Sadece tek tıkla fırsatlarını görmek istediğiniz kurum ve markaları seçersiniz, sizi sadece o markalar hakkında pratik ve anlık şekilde bilgilendiririz. Yarım dakikada oluşturabileceğiniz profilde, doğru markaları seçtiğiniz sürece hiçbir kampanyayı, indirimi, ayrıcalığı kaçırma derdiniz kalmayacak. Çünkü sizin için 7/24 çalışan bir ekibimiz var. Kapsanya'nın kendine has, yormayan, şık tasarımıyla, sizi boğmayan içerikler ve görsellerle sadece arkanıza yaslanın ve ayrıcalıklarınızı, fırsatlarınızı takip edin!