Ödeme Sistemleri tüm ayrıcalıklarıyla Kapsanya'da

Bu başlıkta neler var?

Diğer tüm ayrıcalıklarınızla birlikte kullandığınız ödeme sistemlerinin de bütün ayrıcalıkları Kapsanya’da.

Daha çok banka kartlarımızın üzerindeki logolarıyla tanıdığımız Troy, Visa, MasterCard ve sıklıkla online alışverişlerden aşina olduğumuz BKM Express, Masterpass ve fastPay’in tüm ayrıcalıklarını kategorize ve güncel bir şekilde tek bir ekranda takip edebileceğiz.

Neden eklenmeli?

Kapsanya hesabınızı indirimle doldurmak adına kullanılabilecek en bedava yöntem olarak düşünüyoruz biz bunu:)

Diyelim hiç kullanmadığınız bir banka hesabınız ve buna ait bir banka kartınız var.Siz üzerinde gördüğünüz logoyu işaretleyin biz de size güncel bir şekilde tüm kampanyaları listeleyim. Örneğin an itibariyle Troy’un yerli malı haftası için birçok yerli restoran’da %50 indirimi, Visa’nın lounge indirimi ya da MasterCard’ın herhangi bir süreli kampanyasına denk geldiniz. Hiç işe yaramadığını düşündüğünüz bir kartınızın işe yaramasına vesile olabilirsiniz:)

Ya da kullanmasınız da dijital ödeme sistemlerini incelemenizi tavsiye ediyoruz. Kullanımı ücretsiz olan bu sistemlerin birçok yerde ciddi getirileri olabiliyor. Bir başvuru ve onay süreci gerektirmediğinden kullanmak istediğiniz bir kampanya olduğunda doğrudan kartınızı tanımlayıp kullanabilirsiniz.

Hesabıma nasıl ekleyebilirim?

Siz de bir Kapsanya kullanıcısı iseniz profil sayfanızdan “Ödeme sistemi” başlığı altından dilediğinizi işaretleyerek “kaydet”e basarak hesabınıza ekleyebilirsiniz.